Harskwast Silverline nr. 4
Artikelnummer: 469 OverzichtProfessionele en Duurzame Harskwast Silverline nr. 4 voor gelijkmatige toepassing
De Harskwast van Silverline nr. 4 is perfect voor het aanbrengen van hars op de kleinere oppervlakken. De zachte en stevige harskwast zorgt voor een gelijkmatige verdeling van de hars, waardoor irritatie en verspilling worden verminderd. Deze kwast is geschikt voor professioneel gebruik.
Reinigen van de harskwast:
1. Verwijder overtollige hars direct na gebruik:
Veeg zoveel mogelijk hars af met een papieren doekje of tissue. Dit voorkomt dat de hars hard wordt en de kwast beschadigd
2. Spoel in warme olie of speciaal harsoplossend middel
Voor hars op basis van harsremovers (bijvoorbeeld wax) gebruik een beetje babyolie, olijfolie of een harsreiniger. Dip de kwast in de olie en wrijf zachtjes zodat de hars oplost.
3. Reinig met warm water en milde zeep
Nadat de meeste hars verwijderd is, was de kwast in warm water met een milde zeep. Masseer de haren voorzichtig om alle restjes los te maken.
4. Spoel goed uit
Zorg dat er geen zeep of olie achterblijft in de haren, dit voorkomt klonteringen en verlengt de levensduur van de kwast
5. Droog de kwast goed
Schud overtollig water eruit en leg de kwast plat of met de haren naar beneden om te drogen. Niet op de haren drukken of föhnen, want hitte kan de haren beschadigen
Belangrijkste kenmerken van deze harskwast:
● Type: Silverline Nr. 4
● Totale lengte: 19 cm
● Lengte kwast: 0,9 cm
● Breedte kwast: 0,8 cm
● Steel: Hout
● Voor precisie en gelijkmatige toepassing
● Zacht en stevig kwasthaar
● Duurzaam en eenvoudig schoon te maken
